توافق نامه استفاده از اکوبازار

«توافقنامه استفاده از اکوبازار»

توافقنامه میان کاربر و شرکت مهندسی ایده کاوش وراصنعت (سهامی خاص)


 

وبسایت شرکت مهندسی ایده کاوش وراصنعت به شماره ثبت 498178 که به اختصار «اکو» نامیده می‌شود، شامل صفحات اینترنتی متعددی است که توسط شرکت اکو طراحی شده و مدیریت آن نیز توسط شرکت اکو است.

وبسایت شرکت اکو با نام «اکوبازار» به نشانی اینترنتی www.ecobazaar.ir که از این به بعد «اکوبازار» نامیده می‌شود در خدمت شما عزیزان است مشروط بر این ‌که شما قوانین، شرایط و تذکرات قید شده در اکوبازار را بدون تغییر و اصلاح بپذیرید. استفاده شما از اکوبازار به معنی موافقت شما با تمامی این قوانین، شرایط و تذکرات تلقی خواهد شد.


 

شرایط استفاده

شرکت اکو حق تغییر قوانین، شرایط و تذکراتی که طبق آن‌ها اکوبازار خدمت‌رسانی می‌کند را محفوظ می‌دارد؛ این تغییرات شامل مسئولیت‌های مرتبط با استفاده اکوبازار است و البته به این موارد محدود نخواهد شد.


 

لینک به سایت‌ ثالث

اکوبازار ممکن است دارای لینک‌هایی به سایر سایت‌ها تحت عنوان «سایت‌های لینک‌شده» باشد، این سایت‌های لینک‌شده تحت نظارت و مسئولیت شرکت اکو نیستند و شرکت اکو مسئول محتوای هیچ یک از سایت‌های لینک‌شده اعم از لینک‌های موجود در سایت‌های لینک‌شده، یا تغییرات و به‌روز‌رسانی‌های سایت‌های لینک‌شده نیست. اکو مسئولیتی در قبال درآمدزایی اینترنتی یا هرگونه انتقال دریافت‌شده توسط سایت‌های لینک‌شده ندارد، مگر در مواردی که بصورت صریح و شفاف شرکت اکو در خصوص کنترل و مدیریت آن سایت تحت نظارت شرکت اکو اطلاع‌رسانی کرده باشد.


 

ممنوعیت استفاده غیرقانونی

به‌عنوان یکی ازشرایط استفاده شما از اکوبازار، به شرکت اکو ضمانت می‌دهید که اکوبازار را به منظور کاربردهای غیرقانونی یا منع‌شده توسط قوانین، شرایط و تذکرات به کار نخواهید برد. شما مجاز نیستید که اکوبازار را در مسیری که ممکن است منجر به تخریب، از کار افتادن، بالا رفتن ترافیک بیش از حد یا آسیب‌رسانی به اکوبازار می‌شود و یا با استفاده دیگر اعضای اکوبازار تداخل داشته باشد، به کار ببرید. شما مجاز به دست‌یابی یا تلاش برای دست‌یابی به مطالب و اطلاعات از طریق روش‌های غیرمجاز نیستید.

شرایط استفاده از خدمات ارتباطی

اکوبازار ممکن است دارای این خدمات باشد: تابلو اعلانات، محیط‌های چت آنلاین و آفلاین، گروه‌های خبری، اجتماعات، فروم‌ها، صفحات اینترنتی شخصی، روزشمارها و یا سایر تسهیلات پیام و ارتباطات که به‌منظور توانمندسازی شما برای ارتباط با عموم افراد یا گروه‌ها طراحی شده است. شما موافقت می‌کنید که خدمات ارتباطی را تنها به منظور پست، ارسال و دریافت پیام‌ها و مطالب حقیقی و مرتبط با خدمات ارتباطی به کار می‌گیرید.

به‌عنوان مثال و نه قطعی موافقت می‌کنید که به هنگام استفاده از خدمات ارتباطی، از موارد زیر خودداری کنید:

بدنام کردن، سوء‌استفاده، آزار، تهدید و یا نقض حقوق قانونی (مانند حقوق حریم خصوصی و عمومی) دیگران؛

انتشار، پست، بارگذاری یا تخریب هرگونه اطلاعات، مطالب، اسامی و یا موضوعات نامناسب، حرمت‌شکن، افتراآمیز، تخلف‌آمیز، مستهجن، شرم‌آور و غیرقانونی.

بارگذاری فایل‌هایی که شامل نرم‌افزارها یا سایر مطالب حفاظت‌شده توسط قانون حقوق مالکیت شخصی (یا توسط حقوق حریم خصوصی و عمومی) هستند مگر آن‌که شما مالک یا اختیاردار آن حق باشید و یا تمام رضایت‌های لازم را کسب کرده باشید.

بارگذاری فایل‌های شامل ویروس‌ها، فایل‌های فاسد، یا هر نوع نرم‌افزار و برنامه مشابهی که ممکن است فعالیت رایانه فردی دیگر را تخریب کند.

تبلیغات یا پیشنهاد خرید و فروش هرگونه محصول یا خدمات برای هرگونه مقاصد کسب و کار مگر آن‌که آن خدمات ارتباطی اختصاصاً آن نوع پیام‌ها را مجاز بداند.

هدایت یا فرستادن مطالب، مسابقات، طرح‌های هرمی یا نامه‌های زنجیره‌ای.

دانلود هرگونه پست ارسالی توسط یکی دیگر از کاربران آن خدمات ارتباطی که شما مطلع آن هستید یا به‌طور عقلایی باید مطلع باشید، قانوناً قابل توزیع نیست.

تکذیب یا حذف هرگونه نشانه مؤلف، تذکرات حقیقی و قانونی یا نشانه‌های مالکیت یا برچسب‌های اصالت یا منبع نرم‌افزار یا هرگونه مطلبی که در فایل‌های بارگذاری‌شده موجود است.

محدود کردن یا ممانعت سایر کابران از استفاده و بهره‌گیری از خدمات ارتباطی.

نقض هرگونه خط مشی یا دستورالعمل‌هایی که برای هر یکی از خدمات ارتباطی خاص قابل اعمال است.

دخیره‌سازی اطلاعات مربوط به دیگران، شامل نشانی‌های پست الکترونیکی بدون اجازه آن‌ها.

شرکت اکو اجباری برای رصد کردن خدمات ارتباطی ندارد. با این حال، شرکت اکو حق بازبینی مطالب پست‌شده در خدمات ارتباطی و حذف هر نوع مطلبی بنا بر صلاح‌دید خود را محفوظ می‌دارد. شرکت اکو حق از بین بردن امکان دسترسی شما به برخی یا تمام خدمات ارتباطی در هر زمانی بدون اطلاع ِ شما ـ به هر دلیلی ـ را برای خود محفوظ می‌دارد.

شرکت اکو در هر زمانی حق افشای هرنوع اطلاعات ضروری‌ به منظور اقناع قوانین پذیرفته‌شده، رویه‌ها، فرایندهای قانونی یا درخواست‌های دولتی و یا به منظور ویرایش، ممانعت از پست کردن و یا حذف هرگونه اطلاعات و مطلبی را ـ به‌طور کلی یا جزیی ـ بنا بر صلاح‌دید خود محفوظ می‌دارد.

مطالبی که برای شرکت اکو فراهم شده است و یا در اکوبازار نشر داده شده‌اند

شرکت اکو ادعای مالکیت مطالبی که شما در اکوبازار فراهم کرده‌اید (شامل بازخوردها، پیش‌نهاد‌ها و نظرات)، مطالب و عکس‌هایی که بارگذاری کرده‌اید را در فروشگاه و یا پنل کاربری خود ندارد. با این حال، با ارسال، بارگذاری کردن، وارد کردن، فراهم کردن و یا تایید کردن تاییدات خود، شما این امتیاز را به شرکت اکو و شرکت‌های وابسته آن داده‌اید تا تاییدات شما را در ارتباط با اعمال کسب و کار اینترنتی خود (شامل ـ بدون حصر موارد) حق کپی، توزیع، انتقال، نمایش عمومی، اجرای عمومی، بازتولید، ویرایش، ترجمه و تغییر قالب تاییدات شما) به کار گیرند و نام شما را در ارتباط با تاییدات شما منتشر کند.

همان‌گونه که در این‌جا آمده است، هیچ‌گونه خسارتی در قبال استفاده از تاییدات شما پرداخت نخواهد شد. شرکت اکو الزامی برای انتشار یا استفاده تاییداتی که شما فراهم کرده‌اید ندارد و ممکن است در هر زمانی تاییدات شما را به صلاح‌دید خود از بین ببرد.

با انتشار، بارگذاری، ورود، فراهم کردن و تایید تاییدات‌تان، شما ضمانت و هم‌چنین ابراز می‌کنید که مالکیت یا اختیار تمامی حقوق مربوط به تاییدات خود (شامل ـ بدون حصر موارد ـ تمامی حقوق لازم به منظور فراهم کردن، انتشار، بارگذاری، ورود و تایید تاییداتتان) را که در این بخش از آنها نام برده شد، را عهده‌دار هستید.


 

سلب مسئولیت

اطلاعات، نرم‌افزار، تولیدات، و خدماتی که در اکوبازار موجود یا قابل دسترسی است ممکن است شامل اشکالات نحوی و تایپی باشد. در این باب، تغییرات به‌طور دوره‌ای افزوده خواهد شد. شرکت اکو ممکن است بهینه‌سازی و یا تغییراتی در اکوبازار در هر زمانی ایجاد کنند. پیش‌نهادهای دریافت‌شده از طریق اکوبازار نمی‌بایست در تصمیمات مالی، حقوقی، درمانی و شخصی مورد اتکا قرار گیرند و لازم است به منظور دریافت پیش‌نهادهای خاص و متناسب با وضعیت خود، با افراد متخصص و مناسب مشورت کنید.شرکت اکو هیچگونه اظهاری پیرامون مناسب بودن، قابل اعتماد بودن، بهنگام بودن و دقت اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مرتبطِ موجود در اکوبازار برای هرگونه کاربردی را نخواهند داشت. تمامی اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مرتبط رعایت حداکثری قوانین را برخوردار بوده، و «به‌عنوان آن‌چه هست» و بدون ارائه هیچ نوع تضمینی ارائه شده‌اند. شرکت اکو در این‌جا تمامی ضمانت‌های مربوط به این اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مربوطه (شامل تمام ضمانت‌های ضمنی مربوط به خرید و فروش، تناسب با یک مقصود خاص، عنوان و نفی نقض قوانین) را سلب می‌کند.

اگر نسبت به هر بخشی از اکوبازار یا هر بخشی از این شرایط استفاده، احساس نارضایتی دارید، تنها راهکار شما این است که استفاده از اکوبازار را متوقف کنید.


 

فسخ و معلق کردن دسترسی

شرکت اکو به صلاح‌دید خود حق فسخ دسترسی شما به اکوبازار و خدمات مرتبط یا هر بخش وابسته به آن را در هر زمانی ـ بدون اعلان قبلی ـ برای خود محفوظ می‌دارد. این توافق‌نامه توسط قانون جرایم رایانه‌ای جمهوری اسلامی ایران کنترل می‌شود و در این‌جا شما نسبت به اینکه در نزاع‌های پیش‌آمده و مرتبط با استفاده از اکوبازار به حوزه دادرسی دادگاه‌های ویژه جرایم رایانه‌ای در ایران مراجعه شود، اعلام رضایت می‌کنید. استفاده از اکوبازار در هر حوزه قضایی که به مواد یادشده در این متن (شامل ـ بدون حصر موارد ـ همین بند) مرتبط نیست، سندیت نخواهد داشت. شما موافقت می‌کنید که به موجب توافق حاصله در استفاده ازاکوبازار، هیچ‌گونه معامله مشترک، همکاری، استخدام یا رابطه نمایندگی بین شما و شرکت اکو وجود ندارد. اجرای این توافق‌نامه از جانب شرکت اکو موقوف به قوانین موجود و فرایند‌های قانونی است و هیچ بند موجود در این توافقنامه ابطال‌کننده حق شرکت اکو برای برآورده کردن درخواست‌های اجبار قانونی، دادگاهی و دولتی و یا الزامات مرتبط با استفاده شما ازاکوبازار و یا اطلاعات مرتبط با آن استفاده که توسط شرکت اکو فراهم‌ یا گردآوری شده، نخواهد بود. اگر مشخص شد که بخشی از این توافق‌نامه (مثل سلب ضمانت‌ها یا تحدید مسئولیت‌ها) غیرمعتبر است یا با قوانین اعمال‌شدنی در تعارض است، ماده غیرقابل اجرا و غیرمعتبر، توسط یک ماده معتبر و قابل‌اجرا که بیش‌ترین هماهنگی با ماده اصلی را دارد، لغو می‌شود و بقیه توافق‌نامه نافذ باقی خواهد ماند. به جز مواردی که در این‌جا مشخص شده، این توافق‌نامه تمام توافقات میان کاربر و شرکت اکو مرتبط با اکوبازار را شامل می‌شود و تمام توافقات هم‌زمان یا قبلی مرتبط با این وبسایت ـ اعم از الکترونیکی، شفاهی و کتبی ـ میان کاربر و شرکت اکو را ملغی می‌کند. یک نسخه‌ چاپ‌شده از این توافق‌نامه و تمام تذکرات بیان‌شده در قالب الکترونیکی، در اقدامات اداری و حقوقی مرتبط با این توافق‌نامه به همان شیوه‌ای مورد قبول خواهد بود که سایر مدارک کسب و کار به‌صورت چاپ‌شده تولید و نگهداری می‌شوند. این یک اظهار صریح خطاب به طرفین است همچنین این توافق‌نامه و تمام مدارک مرتبط با آن، به زبان فارسی تنظیم شده است.


 

کپی‌رایت و تذکرات مرتبط به علامت تجاری:

کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت اکوبازار متعلق به شرکت مهندسی ایده کاوش ورا صنعت است.

اطلاعات تماس :

تلفن: 02155185856

فکس: 02189786890

پست الکترونیک: info@ecobazaar.ir

نشانی: تهران، خیابان شهید صابونیان، مجتمع الماس بلورین، طبقه5، واحد 1092


 

«تمام حقوقی که صریحاً اعطا نشده، محفوظ است.»