حریم شخصی

حریم شخصی

«شرکت اکو»، نسبت به حفظ حریم خصوصی خریداران و همچنین گسترش فناوری خود به‌گونه‌ای که بستری امن، مطمئن و سریع برای خرید آنلاین فراهم آورد، متعهد است. این بیانیۀ حریم خصوصی در وبسایت شرکت اکو که از این به بعد «اکوبازار» نامیده می‌شود درج خواهد شد و از این طریق فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند.


 

شما با استفاده از اکوبازار در خصوص موارد ذیل رضایت خود را اعلام کرده‌اید:

جمع‌آوری و پایش اطلاعات

شرکت اکو اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را گردآوری می‌کند. هم‌چنین شرکت اکو اطلاعات دیگری، که مختص به شما نیست، (مانند کدپستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و ...) را نیز گردآوری می‌کند.

هم‌چنین اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما شامل آدرس آی‌پی، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده به‌صورت خودکار توسط شرکت اکو جمع‌آوری می‌شود. جمع‌آوری این اطلاعات به منظور اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از اکوبازار به کار گرفته خواهند شد.

لطفاً مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیماً اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق شرکت اکو افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود.

شرکت اکو هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

شرکت اکو نسبت به بیانیه حریم خصوصی و همچنین سایر محتواهای سایت‌های لینک شده در اکوبازار که متعلق به شرکت اکو نیستند، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات

شرکت اکو اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری کرده تا بتواند در ارائه خدمات ارائه شده در اکوبازار بهترین و بهینه‌ترین راهکارها را اعمال کند. شرکت اکو همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دسترس در شرکت اکو استفاده می‌کند. همچنین شرکت اکو ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و همچنین خدماتی که ممکن است در آینده قصد ارائه آن را داشته باشد، با شما تماس بگیرد.

شرکت اکو فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است شرکت اکو داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فراهم کردن پشتیبانی مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای شرکت اکو استفاده کنند؛ هم‌چنین از آنها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

شرکت اکو، سایت‌ها و صفحاتی که مشتریان از طریق شرکت اکو مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از خدمات شرکت اکو پرطرف‌دارتر است. این داده‌ها به منظور ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات از طریق شرکت اکو به مشتریانی که رفتارشان نشان‌گر علاقۀ آن‌ها به برخی زمینه‌های خاص است، استفاده می‌شود.

شرکت اکو اطلاعات شما را بدون اعلان قبلی تنها اگر توسط مراجع قانونی چنین خواسته شده باشد یا شرکت اکو به اطمینان برسد که این فعل لازم است افشا خواهد کرد.


 

استفاده از کوکی‌ها

اکوبازار از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربۀ آنلاین‌تان استفاده می‌کند. کوکی، یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی سیستم شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به سیستم شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصاً متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را برای شما در نظر گرفته، قابل خواندن هستند.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلات، به منظور صرفه‌جویی در زمان است. هدف کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات اکوبازار را شخصی‌سازی یا رجیستر کرده باشید، کوکی به اکوبازار کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند، بنابراین هنگامی که شما به اکوبازار بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر در وب‌سایت ثبت کرده‌اید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در اکوبازار به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، معمولاً می‌توانید تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات اکوبازار و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.


 

حفظ امنیت اطلاعات

شرکت اکو اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها غیرمجاز حفاظت می‌کند. اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرور اکوبازار فراهم کرده‌اید، توسط شرکت اکو محافظت می‌شود. هنگامی که اطلاعات شما (مانند اطلاعات بانکی) به پایگاه اینترنتی دیگر منتقل می‌شود، با استفاده از سیستم کدگذاری مانند پروتکل لایه سوکت‌های امن (SSL ) محافظت می‌شود.

تغییرات دراین حریم خصوصی

شرکت اکو ممکن است بیانه حریم خصوصی را براساس بازخورد مشتریان و فروشندگان به‌روزرسانی کند. شرکت اکو به شما توصیه می‌کند تا در زمان‌های مختلف و دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از تغییرات احتمالی و بروزرسانی‌های انجام شده در حفظ حریم خصوصی مطلع شوید.


 

اطلاعات تماس

شرکت اکو از پیشنهادهای شما استقبال کرده و اگر معتقدید که شرکت اکو این بیانیه را رعایت نکرده است، لطفاً از طریق آدرس info@ecobazaar.ir با ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل را پیدا کرده و رفع کنیم و یا در مورد سوءتفاهم پیش آمده پاسخ منطقی و مطابق با قوانین حاکم ارائه دهیم.